Informacje

Dzień Otwarty OSP w Rabie Niżnej

Data: 1 maja 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 972

1 maja, z okazji Dnia Strażaka, Ochotnicza Straż Pożarna w Rabie Niżnej zaprasza dzieci i dorosłych na Dzień Otwarty Straży.

Impreza rozpocznie się w samo południe. Na dzieci czekać będą darmowe dmuchańce, będzie wata cukrowa i zajęcia z animatorką. W programie są również m.in. prezentacja samochodu i sprzętu, instruktaż pierwszej pomocy, konkursy z nagrodami oraz gościnne występy.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »