• Poniedziałek, 15 października 2018
  • Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

Informacje

Zaginął 28-letni Krystian Broniszewski z Rabki-Zdroju

Data: 16 maja 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 4776

Przedwczoraj - 14 maja pomiędzy godziną 17.00 a 23.00 - 28-letni Krystian Broniszewski opuścił swoje miejsce zamieszkania w Rabce-Zdroju i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:

Wzrost: ok. 170 cm
Waga: ok. 70-80 kg
Budowa ciała: krępa
Oczy: brązowe
Włosy: ciemne, proste do ramion

W chwili zaginięcia mógł być ubrany w krótkie spodenki czerwone z napisem Nike, koszulkę t-shirt koloru beżowego, buty czarne typu wojskowego. Ponadto miał przy sobie czarną torbę podróżną typu zapinaną na zamek.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rabce-Zdroju pod numerem telefonu: 997 lub 18 26 76 220.

Źródło:KPP Nowy Targ

Komentarze

programista
16.05.2018 23:03

Wiertło niech założy obroże na szyję,kaganiec na pysk i do dzieła...

Nie pierwszy raz i nawet nie drugi.
16.05.2018 14:43

To juz kolejny raz.. dlaczego policjanci ktorym płacą podatnicy maja poswiecac swoj czas na takie sprawy?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »