• Wtorek, 11 grudnia 2018
  • Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

Informacje

Obejrzyj walkę Łukasza Jarosza (video)

Data: 28 maja 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 4271

W serwisie YouTube.pl pojawiły się video z walki rabczanina Łukasza Jarosza, który w sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie wygrał swoją pierwszą walkę po ośmiu latach przerwy, stoczoną z Michałem Wlazło.

Dla tych, którzy jej nie widzieli, a chcieliby zobaczyć triumf kickboksera z Rabki-Zdroju, mamy filmik znaleziony w serwisie YouTube.pl:


(mr)

Komentarze

Faworek
28.05.2018 23:20
IP: 91.231.23.156

Łukasz. Brawo !!!

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »