• Sobota, 23 marca 2019
  • Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Informacje

Mistrzowie pięknego czytania (zdjęcia)

Data: 12 czerwca 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1202

Tomasz Miśkowiec ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rabce-Zdroju został Mistrzem Mistrzów Pięknego Czytania w konkursie zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rabce-Zdroju odbyło się rozstrzygniecie VIII edycji konkursu "Pięknego Czytania". W tym roku wzięło w nim udział 60 uczniów ze szkół podstawowych. Jury w składzie Magdalena Tomalak, polonistka z Liceum im. E. Romera i Anna Barska, emerytowana bibliotekarka przesłuchało wszystkich uczestników i przyznało nagrody i wyróżnienia. Nagrodę Mistrza Mistrzów otrzymał Tomasz Miśkowiec. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe i słodycze, a każdy uczestnik konkursu pamiątkowy dyplom.

NAGRODY :

Klasa 1 - Amelia Żaczek - SP. Ponice
Klasa 2 - Barbara Sawina - SP. 2 Rabka - Zdrój
Klasa 3 - Magdalena Sroka - SP. 2 Rabka - Zdrój
Klasa 4 - Anna Wójtowicz - SP. 3 Rabka - Zdrój
Klasa 5 - Norbert Nowak - SP. 1 Rabka - Zdrój
Klasa 6 - Hubert Walczak - SP. 2 Rabka - Zdrój
Klasa 7 - Tomasz Miśkowiec - Sp. 1 Rabka - Zdrój

WYRÓŻNIENIA :

Kacper Kościelniak - SP. Chabówka
Anna Pustelnik - SP. 1 Rabka - Zdrój

MISTRZ MISTRZÓW :

Tomasz Miśkowiec - SP. 1 Rabka – Zdrój.

Źródło: organizatorzy

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »