• Sobota, 23 marca 2019
  • Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Informacje

Piknik sportowy z humorem (zdjęcia)

Data: 12 czerwca 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1849

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Sióstr Służebniczek im. bł. E. Bojanowskiego w Rabce-Zdroju zaprosił 10 czerwca na nietypowy Turniej Piłki Nożnej. W upalną i słoneczną niedzielę, punktualnie o godz. 14, na stadionie miejskim przy ul. Jana Pawła II zagrali: Siostry Zakonne, Mamy, Ojcowie, Strażacy, Lektorzy i Drużyna Nokaut.

Piknik, który towarzyszył rozgrywkom, rozpoczęli konferansjerzy Justyna Suska i Mateusz Kapłon. Powitali oni gości turnieju: burmistrz Ewę Przybyło, ks. proboszcza Dariusza Pacule, Matkę Prowincjalną Małgorzatę Maniak oraz siostry: Nazaretanki, Franciszkanki, Józefitki, Sercanki, Matki Bożej Miłosierdzia oraz Siostry Służebniczki, a także rodziców i dzieci przedszkolne. Burmistrz wspólnie z ks. Paculą otworzyli imprezę i życzyli wszystkim udanej zabawy.

Sędzia główny Daniel Suski rozlosował, kto z kim będzie grał. Siostry Zakonne zagrały z Oldbojami, Strażacy z Lektorami, a Matki z Ojcami. Nie był ważny oczywiście wynik, ale dobra zabawa. Sędzia główny karał za faule... pompkami, które musieli robić ci, którzy łamali boiskowe przepisy. Między meczami obywał się program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków.

Cel imprezy był szczytny. Zebrane datki zostaną przeznaczone na wycieczkę dla przedszkolaków do Ustronia Śląskiego.

Na pikniku można było skosztować kiełbasek z grilla, domowych ciast przygotowanych przez rodziców i siostry zakonne, były napoje, owoce i słodycze.

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały z rąk burmistrz i ks. Dariusza puchary, medale i dyplomy.

Źródło: Urząd Miejski w Rabce-Zdroju

Galeria zdjęć

Komentarze

Ewa
12.06.2018 21:51
IP: 185.174.115.173

No, no, no :). Jak Siostry jeszcze potrenują to następny mundial maja pewny przynajmniej do ćwierćfinałów. Siostrzyczki, tak trzymać. Życze zdrowia i dalszych fajnych pomysłów.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »