• Sobota, 23 marca 2019
  • Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Informacje

Po długiej przerwie powraca FOLKFESTIWAL! (materiał promocyjny)

Data: 12 czerwca 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1130

Już 17 czerwca 2018 roku w Męcinie k/ Limanowej odbędzie się IV edycja wydarzenia muzycznego „FOLKFESTIWAL”. Wystąpią m.in. Kordian, zespół Zbóje oraz zespół Exotic.

Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach tych imprez na scenie mogliśmy podziwiać między innymi takich wykonawców jak :Sławomir, Baciary, Paweł Gołecki, MIG, Czadoman, Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Zbigniew Wodecki, Czerwone Gitary, Wawele i wielu innych…..


Organizator przygotował dla uczestników tegorocznej imprezy mnóstwo atrakcji w tym 9 godzin najlepszej muzyki na żywo w wykonaniu popularnych zespołów New Folk, Polo Folk i Disco- Polo.


Gwiazdą tegorocznej IV edycji „FOLKFESTIWAL” w Męcinie będzie KORDIAN. Artysta pochodzi z Sądecczyzny i prezentuje nowy stworzony przez siebie gatunek muzyczny FOLK- POLO, a jako twórca nietypowych pojazdów i fan motoryzacji, do Męciny przyjedzie potężną 12-kołową ciężarówką.


Kolejną gwiazdą tego wieczoru z muzyki folkowej w nowym brzmieniu będzie zespół „ZBÓJE” z Zakopanego, który obiecał dać w Męcinie wyjątkowy koncert z licznymi niespodziankami i specjalnym show.


Poza tym, od godziny 17.00 na scenie wystąpi zespół „EXOTIC” z kategorii muzyki Disco-Polo, a muzycznie koniec imprezy uświetni występ zespołu „SUMER BAND„.

Na miejscu, naprzeciw sceny będzie czekał potężny namiot mieszczący 800 osób, który będzie chronił gości w razie deszczu. Dodatkowymi atrakcjami tegorocznej imprezy będzie Park Rozrywki dla dzieci.

Wszystkie firmy i przedsiębiorców, którzy są zainteresowani reklamą lub stoiskami na tej imprezie prosimy o kontakt z organizatorem: 604 831 245.

Start imprezy o godzinie 15.00 . Serdecznie zapraszamy!!!

Materiał promocyjny.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »