• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Rusza druga edycja Stypendiów Pomostowych dla maturzystów z Rabki-Zdroju

Data: 5 lipca 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 836

Klub Radnych Nasze Miasto , Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Narodowy Bank Polski, Fundacja Wspomagania Wsi ,przy współpracy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, ogłaszają XVII edycję Programu Stypendiów Pomostowych dla tegorocznych maturzystów.

Stypendia będą udzielane młodzieży z terenu gminy Rabka-Zdrój ( miasta Rabka-Zdrój i sołectw Rdzawka, Ponice i Chabówka). Stypendium przyznawane jest na okres pierwszego roku dziennych studiów I stopnia, lub I rok dziennych jednolitych studiów magisterskich, realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich. Stypendium
dla studentów na I roku studiów wynosi 5000 zł i jest wypłacane w 10 miesięcznych ratach.

Termin zgłoszeń upływa 4 sierpnia 2018.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie https://nmrabka.pl/

Źródło: materiały prasowe

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »