• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Zmarł lekarz Sebastian Matoga

Data: 10 lipca 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1329

W wieku 89 lat zmarł lek. med. Sebastian Matoga, wieloletni pracownik Pogotowia Ratunkowego oraz Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc, były radny Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

Pogrzeb doktora odbył się we wtorek. Po mszy św. w kościele św. Teresy zmarły został odprowadzony na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu komunalnym na Zaborni.

(mr)

Komentarze

hanka
11.07.2018 18:18
IP: 83.26.240.30

[*]

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »