• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Stara zakopianka w rejonie Zaborni zamknięta. Obejrzyj przejazd nową drogą S7 (zdjęcia i video)

Data: 11 października 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 3105

RABKA-ZDRÓJ: Dziś około południa zamknięty został odcinek starej zakopianki między Zabornią a Zbójecką Górą. Ruch samochodowy został w związku z tym przeniesiony na nowo wybudowany odcinek drogi S7.

Jadąc od strony Krakowa do Zakopanego, nieco powyżej Spontiego znaki kierują nas sprawnie na nową S7, którą to, z pominięciem Zaborni, dojedziemy aż do wiaduktu w Chabówce. Nieco inaczej wygląda przejazd w drugą stronę, bo jadący od strony Zakopanego muszą dojechać do Zaborni, tu okrążyć kapliczkę, wjechać na trasę na Chyżne, objechać rondo i wjechać obwodnicą na S7 prowadzącą już prosto na Zbójecką Górę.

Przejazd nowo oddanym odcinkiem w obie strony zarejestrowaliśmy na video. Zapraszamy na przejażdżkę:


(mr)


Galeria zdjęć

Komentarze

Luki
12.10.2018 19:15
IP: 87.143.150.169

Co z przystankami przy wiadukcie w Chabowce ??? Ludzie są zdezorientowani po tych zmianach . Może ktoś z redakcji gorce24.pl zainteresowałby się tym tematem .

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »