• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Kazimierz Łazarski - człowiek z ciekawą pasją

Data: 12 października 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 1108

RABKA-ZDRÓJ: W środę na cmentarzu parafialnym przy ulicy Orkana pochowano Kazimierza Łazarskiego. Wspominano go, jako strażaka, ale przede wszystkim wieloletniego, zasłużonego członka Orkiestry Dętej OSP w Rabce-Zdroju. Warto jednak przypomnieć, że śp. Kazimierz miał jeszcze jedną interesującą pasję - był kolekcjonerem rabczańskich pamiątek.

Warto przy tej okazji przypomnieć artykuł o jego pasji, który 10 lat temu ukazał się na stronie stowarzyszeni Kulturowy Gościniec. Czytaj: "Izba Pamięci Tubylców".

oprac. (mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »