• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

W ZSTI żywy napis dla Niepodległej (zdjęcia)

Data: 12 października 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 918

100 LAT Niepodległej i 50 LAT ZSTI – takie napisy ułożone z... uczniów pojawiły się we wtorkowy przedpołudnie przed budynkiem Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej. Happening został uwieczniony na pamiątkowych zdjęciach, które zrobiono z lotu ptaka.

Aby jedna z akcji uczczenia rocznicy niepodległości mogła zakończyć się sukcesem, trzeba było zaangażować ponad 300 uczniów. Każdy miał wyjątkową rolę do odegrania – zająć miejsce w szablonie odpowiedniej litery lub cyfry. Na umówiony znak uczniowie podnieśli do góry kartki: białe i czerwone, w ten sposób pojawił się widoczny z lotu ptaka napis w barwach narodowych – 100 LAT NIEPODLEGŁEJ.

Z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości zbiega się przypadający w tym roku szkolnym jubileusz 50-lecia szkoły, dlatego powstały dwa pamiątkowe zdjęcia: na drugim uczniowie utworzyli napis 50 LAT ZSTI używając niebieskich kartek (niebieski stanowi jeden z podstawowych kolorów używanych w systemie identyfikacji wizualnej szkoły).  Fotografie zostaną wywołane w dużym formacie, zostaną wywieszone w holu budynku i będą upamiętniać tak ważne wydarzenia z dziejów Polski i szkoły.

Źródło: materiały szkolne

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »