• Sobota, 23 marca 2019
  • Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Informacje

Pożar domu przy zakopiance

Data: 7 listopada 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 1603

W Skomielnej Białej wybuchł pożar. Zapalił się drewniany, opuszczony dom stojący przy światłach na zakopiance.

W środku nie było nikogo. Ogień szybko się rozprzestrzenił i stawił drewnianą konstrukcję. Strażacy dogaszają już zgliszcza.

Pożar spowodował korki na zakopiance. Strażacy zajęli bowiem pas w kierunku Krakowa. Stoją na nim strażackie samochody i rozłożone są węże.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »