• Poniedziałek, 19 listopada 2018
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei

Informacje

Martwe psy na drodze

Data: 8 listopada 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1299

Przy zakopiance między Chabówką a Rdzawką znaleziono dziś dwa martwe psy - czarne teriery myśliwskie - oraz teriera albinosa- sukę. Psy prawdopodobnie potrącił samochód. Trwają poszukiwania ich właścicieli i sprawcy potrącenia.

Psy miały czarne obroże z białym stebnowaniem, ale bez kontaktu do właściciela. O sprawie pozostała powiadomiona policja. Po południu zwłoki uprzątnięto.

(mr)

Komentarze

wściekły pies
10.11.2018 16:25

Tu uwidacznia się problem wałęsających psów, nie zawsze łagodnych ,ale w 99% mających właścicieli , dlatego zadaje pytanie;CO ROBI STRAŻ MIEJSKA , ABY TEMU ZJAWISKU PRZECIWDZIAŁAĆ??? Panowie parasol ochronny się skończył , czas się wsiąść do roboty , a nie tylko patole na nartach , to tu to tam pojechać samochodem , a to coś w ramach patolu do .... Ściągnąć mundurki i na piechtę w boczne uliczki , a to w Rdzawce , a to w Zarytym, może coś w osiedlach w Ponicach czy Chabówce , o Rabce nie wsporę . Przynajmniej obywatel poczuje się bezpiecznie że mu coś do nogi nie dojada , a Wy przynajmniej jeszcze przez jakiś czas pożyteczni.

wodnik szuwarek
10.11.2018 12:30

Te dwa psy to prawdopodobnie myśliwskie Jagdteriery, być może myśliwi byli w okolicy na polowaniu,psy tej rasy to wybitne posokowce ,widocznie poszły za tropem zwierzyny przez drogę i stało się, te psy kiedy pracują nie zwracają uwagi na zagrożenia,poza tym są niezwykle waleczne.Czasem myśliwi szkolą je do osaczania dzików oraz do wypłaszania zwierząt z nor.Charakterne psy,szkoda...

Jan
09.11.2018 16:31

Jak celowo? Taki duży pies może poważnie uszkodzić samochód, zderzak.

Rdzawka
09.11.2018 15:13

Dosyć często do mojej wsi zbiegają z zakopianki różne psy bo pewnie ktoś ich nie chce z przejezdnych to wyrzuci na pastwe losu .

Zocha
09.11.2018 02:35

Wygląda na to, ze w pobliżu nie ma skupisk domów, żeby uciekły z ogrodu. Na spacer raczej też z właścicielem nie wyszły. Może komuś znudziły psiaki i wyrzucił je z samochodu?

Rudi
08.11.2018 22:11

Przerażające, że ktoś celowo rozjechał psy. Ale CO ONE ROBIŁY SAME NA DRODZE do jasnej cholery? Człowiek nie może spokojnie na spacer wyjść, bo wszędzie wałęsają się czyjeś "pieski". Więcej bata na właścicieli proszę!

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »