• Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Wiadomości
Data: 15 stycznia 2019, Wtorek / Ilość wyświetleń: 2852

Turniej Piłki Halowej Winter Futsal Cup (zdjęcia)

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju rozegrany został Turniej Piłki Halowej Winter Futsal Cup dla rocznika 2000 i młodsi.

Wzięło w nim udział 12 drużyn: Hooligans Podhale, Orkan Raba Wyżna, Rodzinka420, FC Zaryte, FC Alkusy, Power Rangers, LGDS, Ulani Young Team, Johnny Team, Dobre Chłopaki, Szwadron Wilków Alfa i Ultra Mszana. Turniej rozgrywamy był w trzech fazach: faza grupowa, pucharowa i finałowa. Zwycięzcą rozgrywek został zespół Hooligans Podhale, druga była drużyna Dobre Chłopaki, a trzecia - Rodzinka420. Królem strzelców z 11 bramkami na koncie został Bartłomiej Głowa (Hooligans Podhale), najlepszym zawodnikiem - Hubert Kozak (Dobre Chłopaki), a najlepszym bramkarzem - Jan Pękala (Johnny Team).

Turniej odbył się pod patronatem burmistrza Leszka Świdra, który osobiście wręczał puchary, medale i dyplomy najlepszym drużynom i zawodnikom. Imprezę prowadził Paweł Stachura, a sędzią głównym turnieju był Michał Migas.

Partnerzy i sponsorzy turnieju: Miejski Ośrodek Kultury, Szkoła Podstawowa nr 2, Ośrodek Wypoczynkowy ELA, Hot Chicken Bar, Sklepy Sportowe Koperniak i Restauracja Retro Bil.

Źródło: UM Rabka-Zdrój