• Czwartek, 23 maja 2019
  • Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Informacje

Wspaniała wiadomość z Izraela. Konrad Nawara wraca do Polski

Data: 18 kwietnia 2019, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1805

- Drodzy, nie wiem, czy już słyszeliście, ale niedługo wspierać Konrada będziemy już w Polsce – wspaniałą nowinę ogłosiła Urszula Antosz-Rekucka na grupie „Wspieramy Konrada w Izraelu”. Kolejna terapia powiodła się, dalsze leczenie w klinice w Gliwicach.

Po pięciu miesiącach terapii w Tel Awiwie stan zdrowia Konrada Nawary, chorego na nowotwór młodego olszowianina, na tyle się poprawił, że dalsze leczenie możliwe będzie już w Polsce. To chyba najlepszy prezent świąteczny, jaki Konrad mógł nam wszystkim podarować! Dziękujemy!

- To dzięki wspaniałym lekarzom i oczywiście wszystkim, którzy modlą się o zdrowie Konrada, a wiem, że ma ich wielu – pisze mama Konrada Nawary.

Przylatują już w piątek, życzymy im dobrej podróży, a my intensyfikujemy wysiłki duchowe w intencji szybkiego i pomyślnego przeszczepu oraz powrotu naszego Bohatera do zdrowia. Zachęcam do dołączenia do codziennej koronki do Miłosierdzia Bożego za Konrada – dodaje pani Urszula.

Wiadomość opatrzona jest zdjęciem uśmiechniętego Konrada i jego mamy autorstwa Marka Cepańskiego, jednego z opiekunów Konrada w Izraelu. To pełne nadziei zdjęcie publikujemy również i my.

Magda Polańska, fot. Marek Cepański, Źródło: FB Urszula Antosz - Rekucka, Wspieramy Konrada w Izraelu