• Środa, 27 maja 2020
  • Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Informacje

Impreza Dawnej Rabki Czar odwołana

Data: 8 kwietnia 2020, Środa / Ilość wyświetleń: 774

RABKA-ZDRÓJ: Zaplanowana na 5-7 czerwca impreza Dawnej Rabki Czar, organizowana przez Fundację im. Jerzego Koleckiego, została odwołana.

"Ostatnie tygodnie uczą nas pokory. Nasze plany nie muszą (nie mogą) być zrealizowane, nie mamy siły sprawczej, nie decydujemy o tym, co będzie za dwa, trzy tygodnie, za miesiąc, za dwa. Dotyczy to też Dawnej Rabki Czar. Termin był ustalony od roku, plan wydarzeń zrobiony, współorganizatorzy gotowi, jest nawet projekt plakatu.

Teraz już wiemy, że musimy zrezygnować z zaplanowanego terminu. Nawet gdyby wirus zniknął, nie zdołamy przygotować wszystkiego, bo nie możemy teraz działać, szykować, spotykać się z ludźmi.

Co jeszcze gorsze, nie możemy powiedzieć Państwu na kiedy przełożymy DRCz. Myślimy o początku lipca, ale nie wiemy przecież czy do tego czasu będą możliwe imprezy zbiorowe. Nie możemy niczego na pewno zaplanować. Czekamy - jak wszyscy.

Będziemy informować o zmianach. Wspólnie z Państwem czekamy na czas, gdy będziemy mogli razem się bawić i cieszyć sobą, swoją obecnością".

Organizatorzy