• Czwartek, 21 października 2021
  • Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

Informacje

SZCZEPIENIA 3 DAWKĄ DLA OSÓB POWYŻEJ 50 ROKU ŻYCIA ORAZ SŁUŻBY MEDYCZNEJ - BEZ REJESTRACJI! (art. sponsorowany)

Data: 29 września 2021, Środa / Ilość wyświetleń: 768

Nasze Punkty Otwarte, zapraszają do szczepień, bez czasochłonnej biurokracji. Oferujemy, łatwy dojazd, parking, dogodne godziny i możliwość wyboru szczepionki. Wszystkie osoby, które chcą się zaszczepić, zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki bez konieczności wcześniejszej rejestracji.


Mszana Dolna przy ulicy Orkana 10, w każdy czwartek od 16:00 do 18:00Do dyspozycji będą jednodawkowe szczepionki Johnson & Johnson oraz szczepionka Pfizer. Szczepimy również 3 dawką przypominająca dla wskazanych grup, czyli osoby które ukończyły 50 rok życia oraz pracowników ochrony zdrowia mających bezpośredni kontakt z pacjentem.

Rejestracji dokona nasz personel w placówce, kwalifikację wykonuje lekarz, a szczepieniem zajmuje się doświadczona pielęgniarka. Całość procesu dokumentuje obsługa administracyjna, która wydaje unijny certyfikat Covid.Zainteresowane Szkoły prosimy o kontakt, wykonujemy szczepienia dla indywidualnych grup.
Przypomnijmy, że w akcji szczepień mogą uczestniczyć osoby dorosłe powyżej 18 r.ż. dla szczepionki Johnson & Johnson oraz osoby od 12 roku życia szczepionką Pfizer. Na szczepienie nie trzeba się rejestrować * – wystarczy zgłosić się i wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem lub zgłosić się z uzupełnionym kwestionariuszem za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta. Szczepienia wykonywać będą wyłącznie osoby wyspecjalizowane i uprawnione, a przed dokonaniem szczepienia pacjent przejdzie standardową kwalifikację.


* Możliwa wcześniejsza rejestracja poprzez infolinie Allmedica pod numerem 18 265 74 88, infolinie ogólnokrajową pod numerem 989 lub w dowolnej placówce Allmedica.
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji szczepień, jeśli mają Państwo propozycje, uwagi, pomysły, prosimy o kontakt z naszą infolinią.

WAŻNA INFORMACJA!

Przed wykonaniem szczepienia konieczne jest wypełnienie ankiety pobierz tutaj.. Prosimy o zgłaszanie się do punktu szczepień z wypełnioną ankietą. Istnieje też możliwość wypełnienia ankiety na miejscu.

PRZEBIEG SZCZEPIENIA

Szczepionka podawana jest domięśniowo w ramię. Osoba leworęczna otrzymuje szczepionkę w prawe ramię, a praworęczna w lewe ramię. Nie trzeba w żaden szczególny sposób przygotowywać się do zabiegu. Zalecane jest założenie ubrania, które nie utrudni odsłonięcia ramienia.
Po szczepieniu należy zostać w poczekalni przez ok 15 minut z uwagi na konieczność obserwacji pod kątem ewentualnego wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepiennego.

Zapraszamy serdecznie!


Allmedica

www.allmedica.pl

+48 18 265 74 88