• Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
Wiadomości
Data: 16 września 2012, Niedziela / Ilość wyświetleń: 3520

Turniej Tenisa Ziemnego Oldbojów (zdjęcia)

Zakończył się trwający od lipca pod auspicjami Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju i Miejskiego Ośrodka Kultury V Turniej Tenisa Ziemnego Lato 2012 dla Oldbojów. Wzięło w nim udział 14 zawodników z Rabki, przeważnie emerytów. Mecze rozgrywane były na kortach przy Kompleksie szkoleniowo-wypoczynkowym „Royal” .

Turniej przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: w kat. 50-60 lat zwyciężył Zdzisław Stępień, drugie miejsce zajął Andrzej Łopata, trzecie Jan Gaweł; w kat. powyżej 60 lat wygrał Marian Lewczuk, drugie miejsce Marian Pławnicki, trzecie Marian Leszczyńskii. W deblu najlepsi byli: Jan Gaweł i Andrzej Łopata, drugie miejsce zajęła para Zdzisław Stępień - Wojciech Maciaszek, a trzecie Ewa Lewczuk - Marian Lewczuk. W piątek 14 września w Kompleksie „Royal” odbyło się podsumowanie zmagań na korcie. Wszystkim uczestnikom wręczono puchary, plakietki oraz nagrody rzeczowe.

Źródło: organizatorzy