Informacje

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół przy ŚCR-U

Data: 23 października 2012, Wtorek / Ilość wyświetleń: 3605

RABKA-ZDRÓJ: Z kilkudniowym opóźnieniem, ale bardzo uroczyście obchodzono DEN w ZSS przy ŚCRU. W tym roku program artystyczny przygotowany przez młodzież i nauczycieli miał nieco nostalgiczny charakter i odbywał się w jesiennej scenografii, dopasowanej do charakteru uroczystości.

Po raz pierwszy zebranych gości powitała nowa dyrektor Anna Dachowska. Po występie młodzieży miała miejsce cześć oficjalna. Obecny na akademii były dyrektor szkoły Marek Szarawarski odebrał z rąk swojej następczyni Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, która została przyznana mu za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. To najwyższe i najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla nauczyciela.

Z okazji DEN Iwona Zięba odebrała nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego. Dyrektor szkoły przyznała również nagrody nauczycielom i wychowawcom wyróżniającym się w swojej pracy. W tym roku otrzymali je: Danuta Klocek, Maria Kluska, Anna Bondarczuk, Renata Papierz, Krystyna Śmieszek, Danuta Leśniak, Anna Gacek, Marta Knitter, Jolanta Kudzia, Lucyna Janczak, Marta Mysza, Irena Moskała oraz Zofia Zając. Nagrodzeni zostali również pracownicy administracji i obsługi. Wielu pracowników naszej szkoły obchodziło w bieżącym roku jubileusz pracy zawodowej, z tej okazji dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy. Po części oficjalnej nauczyciele i emerytowani pracownicy oświaty tradycyjnie spotkali się przy kawie i słodkim poczęstunku.

Źródło: materiały prasowe

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »