Informacje

Otwarcie nowego domu handlowego Kabanosa przy ul. Zakopiańskiej (zdjęcia)

Data: 6 lipca 2013, Sobota / Ilość wyświetleń: 8076

RABKA-ZDRÓJ: Spółka Kabanos z Jabłonki Mirosława Kojsa i Joanny Kojs-Kowalczyk, potentat w branży wędliniarskiej na Podhalu, otwarła dziś rano nowy budynek handlowy przy ul. Zakopiańskiej, w sąsiedztwie "Alberta". W obiekcie mieści się firmowy supermarket i sklep z odzieżą dla dzieci - Pepco.

Oficjalnego otwarcia nie było, ale na pierwszych klientów czekały baloniki, piwo i pieczony prosiak. Sklep, z uwagi na fakt, że sobota jest dniem handlowym, szybko wypełnił się klientami.

Oferta supermarketu nie różni się specjalnie od tego, co oferują inne tego typu obiekty w Rabce-Zdroju, ale wywoła zapewne dodatkową konkurencję i wpłynie na obniżenie cen. Jego atutem jest lokalizacja - obiekt znajduje się na "szlaku handlowym", który pokonują codziennie tysiące klientów, odwiedzając "Małgosię", "Adasia", "Taniego", "Alberta" i "Biedronkę".

Za sklepem zlokalizowany jest parking. Obecnie jest podobnej wielkości, co parking przy Albercie, ale niedługo powiększy się dwukrotnie. Na drugiej części parkingu (za salonem oświetlenia), która niebawem ma zostać oddana do użytku, trwają już prace wykończeniowe.

W przyziemiu stoją jeszcze puste lokale, w których prowadzony będzie drobny handel i usługi. Jest już sklep z kołdrami, poduszkami, pościelą łózkami i łóżeczkami.

Sklep spożywczy w Kabanosie czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 7-21, a w niedzielę od 8 do 20.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Maria
31.07.2013 11:17

Program lojalnościowy w Firmie Kabanos - fajna sprawa ale żadna kasjerka nie wydaje punktów w sklepie w Rabce ! Na zwróconą uwagę reagują złością a wczoraj kasjerka powiedziała mi, żebym sama usiadła w kasie i o wszystkim pamiętała !!!! SKANDAL

sisi
11.07.2013 14:34

Obsługa jest najmilsza w Rabce - pełen profesjonalizm. Tak trzymać!!!

Wiktor
09.07.2013 00:00

ALBERT od dawna nie istnieje.

patriota
08.07.2013 20:18

wole Mirka ze Spytkowic niż jakieś biedronki teska i cerfury

koralowiec
08.07.2013 14:01

Byłam wczoraj i powiem że całkiem spoko jest w środku. Wędliny jak wszedzie jedne z Tanią chmią inne tradycyjne ( ale droższe!). Inna sprawa, że Rabce naprawde nie brakuje sklepów spożywczych, które zagwarantowałyby wyżywienie mieszkańcom... Dobrze że chociaż jest Pepco dla odmiany, wniesie trochę swieżości, ponieważ w Rabce brakuje sklepów wielobranżowych, z wypozazeniem dla domu, a te które już istnieją mają wysoki ceny, a przecież wiadomo że wszystko jest podukowane w Chinach i wlaściciele zawsze chcą zedrzeć z nas jak najwięcej ...a tak to po co przepłacać he he!

konsument
07.07.2013 23:29

Już dawno wyleczyłem się z wyrobów firmy Kabanos ale naiwni być może się znajdą....

oko
07.07.2013 14:27

"otwarła dziś rano" Otwarcie nowego domu handlowego KABANOS a nie ''KABANOSA'' tragedia... nie zebym sie czepial ale oczy bolą, kto to pisze dzieci z gimnazjum??

klient
07.07.2013 10:56

PO co i dla kogo tyle supermarketów w Rabce. Uzdrowisko ledwie dyszy, ludzie pracy nie mają a Ci co ją jeszcze mają to zarabiają grosze. Jeszcze szykuje się kolejny w rabkolandzie. A ma to być uzdrowisko dla dzieci. Szacowna włodarczyni do czego prowadzi ?

liderekbis
06.07.2013 13:24

Główna atrakcja Rabki-Zdrój "szlak handlowy", który pokonują codziennie tysiące klientów, odwiedzając "Małgosię", "Adasia", "Taniego", "Alberta" i "Biedronkę". Może mały konkurs na imię tego szlaku, np. szlak handlowy im. Ewy, lub JP II, Turyści nie mogą chodzić w upalne dni nad rzeką bo same chaszcze, to chodzą po sklepach. Zakopane ma Krupówki, Rabka będzie miała szlak handlowy im. ... od Małgosi do...rabkolandu :)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »