• Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Wiadomości
Data: 23 września 2014, Wtorek / Ilość wyświetleń: 2227

MKS-Korzeniowski z medalami (zdjęcia)

Na Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci Starszych i Młodzików zawodniczki MKS Rabka-Zdrój -Korzeniowski.pl zdobyły trzy medale i ustanowiły kilka rekordów życiowych.

W kategorii dzieci starszych debiutująca Julia Kusiak zdobyła srebro w skoku w dal z wynikiem 4,28m (zwyciężczyni 4,30m) i zajęła ósme miejsce w biegu na 100 m z czasem 14,9s. Wśród młodziczek Anna Pyka zdobyła brąz w skoku w dal – 4,87m (złoto 4,99m; srebro 4,90m) i brąz w biegu na 300m - 45,16s, (do srebra zabrakło 0,05s). Bardzo dobrze wypadła również Gabriela Porada, która w biegu na 1000m zajęła czwarte miejsce z nowym rekordem życiowym i jednocześnie rekordem szkoły 3.13, 87. Zawody odbyły się w Krakowie na stadionie AWF w sobotę 20 września.

Źródło: materiały prasowe