• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Kierowca z Rokicin Podhalańskich uciekał przed policją i miał wypadek (zdjęcia)

Data: 6 marca 2015, Piątek / Ilość wyświetleń: 4599

Około godz. 17.30 w Rabie Wyżnej policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej samochód Volvo. Kierowca zignorował jednak ich polecenia i podjął ucieczkę.

Pościg zakończył się w Chabówce. Na przejeździe kolejowym kierowca stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi i wjechał do rowu rozbijając samochód. Okazał się nim mieszkaniec pobliskich Rokicin Podhalańskich. Nic mu się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że był pijany - miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

ach
06.03.2015 20:54
IP: 83.10.171.101

Nasze piykne rogatki zniyszył;)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »