Informacje

Pożegnanie zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej

Data: 11 stycznia 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 1277

W Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej odbyło się uroczyste pożegnanie podinsp. Marka Franczyka -zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej.

Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych, miejskich oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Limanowej wraz z podległymi jednostkami.


Komendant powiatowy Dariusz Urbanik podkreślił profesjonalizm i doświadczenie podinsp. Marka Franczyka i podziękował za długoletnią nienaganną służbę oraz realizowanie zadań na wysokim poziomie.

Podinsp. Marek Franczyk swoją służbę rozpoczął w Komendzie Policji w Limanowej gdzie głównie związany był z wydziałem Kryminalnym oraz Dochodzeniowo – Śledczym. Od 1993 roku pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej.

Z dniem 01.1 1 grudnia Komendant Powiatowy Policji w Limanowej powołał podkom. Wiesława Czamarę na stanowisko zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej. Podkomisarz Wiesław Czamara jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Służbę w Policji rozpoczął w 1997 roku, pełniąc ją początkowo w pionie prewencji w Komendzie Rejonowej Policji w Nowym Sączu. Od 2003 roku służbę pełnił w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej w Zespole Ruchu Drogowego, a następnie w Wydziale Kryminalnymi Dochodzeniowo-Śledczym.


Źródło: KPP w Limanowej

Komentarze

obywatel MD
13.01.2017 22:11

Wspaniały Policjant i człowiek. Wszystkiego dobrego Panie Marku!!!

miszcz
11.01.2017 19:31

Marek-byłeś w porządku.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »