Informacje

Pyszne i naturalne lody w Rabce-Zdroju (materiał promocyjny)

Data: 17 maja 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 2621

Przybywa miejsc, w których zjemy lody produkowane z naturalnych składników. Te najlepsze i przede wszystkim wyprodukowane z surowców od rodzimych producentów oferuje Lodziarnia Natura Sting z Mszany Dolnej. Sezon na lody się już rozpoczął i dlatego te wyjątkowe lodziarnie otworzyły swoje drzwi dla klientów. Pysznych lodów można spróbować również w Rabce-Zdroju, w lodziarni znajdującej się w Centrum Handlowym Janosik przy ulicy Zakopiańskiej.

W środku czeka na nas nie tylko miła obsługa, ale, co najważniejsze przepyszne i naturalne lody o różnych smakach. W ofercie mamy ponad 50 smaków, w tym: smaki firmowe: Sting oraz jogurt z owocami; sorbety owocowe m.in. o smaku truskawki, maliny, gruszki, kiwi, mango oraz lody na bazie mleka i śmietany m.in. śmietankowe, waniliowe, czekoladowe, bakaliowe, orzechowe, Snikers, Raffaello, Oreo i inne.

Dlatego każde podniebienie, nawet to najbardziej wybredne, będzie najzwyczajniej zaspokojone.

Rodzinna firma produkująca lody z naturalnych składników jest znana na rynku od 20 lat, jako Gracja. Swoją działalność w gastronomii rozpoczęła 10 lat temu, prowadząc salę konferencyjno-bankietową „Sting”oraz bar Bistro. W 2016 roku po przejściu szkoleń w kraju oraz zagranicą najmłodszego syna właścicieli i opracowaniu autorskich receptur lodów naturalnych, firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność o produkcje naturalnych lodów, kupując jedną z najnowocześniejszych włoskich linii do ich produkcji. Lody te produkowane są w Mszanie Dolnej. Jak podkreślają producenci lodów, są one zrobione z naturalnych składników. Produkcją oraz przestrzeganiem receptur zajmuje się osobiście syn właścicieli firmy.

Lokalizacje:

Limanowa ul. Zygmunta Augusta 14 (Centrum Handlowe Mila)

Limanowa ul. J. Marka 9 (Budynek Starostwa)

Mszana Dolna ul. Krakowska 3 (Budynek Biedronki)

Mszana Dolna ul. Starowiejska (Naprzeciwko Tesco)

Rabka ul. Zakopiańska 16 (Centrum Handlowe Janosik)

Nowy Targ ul. Kopernika 12

Sucha Beskidzka ul. Mickiewicza 24 (Dom Towarowy Pod Wiązem, naprzeciw Urzędu Miasta)

(Komentowanie niedostępne)

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »