Informacje

Chabówka: 18-latek zatrzymany za narkotyki

Data: 21 sierpnia 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2375

Przy zatrzymanym do kontroli drogowej 18-latku z Raby Wyżnej policjanci z Rabki-Zdroju znaleźli 44 gramy marihuany. Jeszcze więcej narkotyków miał w domu, gdzie również zajrzeli policjanci.

- W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez zatrzymanego ujawniono dodatkowo 102,82 grama marihuany. Sprawcę osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury - informuje asp. szt. Mariusz Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

(mr)

Komentarze

Jakub
23.08.2017 21:26

Wy widzieliście narkotyki..

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »