Informacje

Dachowanie na patelniach (zdjęcia)

Data: 5 września 2017, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1651

CHABÓWKA. Na pasie w kierunku Krakowa, na ostatnim zakręcie, samochód osobowy prowadzony przez mieszkankę miejscowości koło Słupska wypadł z drogi i dachował w fosie.

- Przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości o warunków panujących na drodze - informuje podkomisarz Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Ani kierowcy, ani pasażerce nic się nie stało.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Pablo
06.09.2017 09:55

Ten zakret jest zle wyprofilowany.Ciagle kogos na nim wynosi nawet pomimo malej predkosci.

looker
05.09.2017 18:39

na patelniach powinien powstać znak. "Kierowco! Zredukuj BIEG!". Dla Nas to pikuś. Jeździmy tędy co dzień. dla "obcych" to wyzwanie.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »