Informacje

Utrudnienia na zakopiance w Chabówce i Rdzawce. Wymiana nawierzchni

Data: 6 września 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 1257

W czwartek i piątek lepiej omijać odcinek zakopianki między Chabówką a Rdzawką.

W czwartek 7 września, od godz. 7.00, w Rdzawce na dk 47 frezowana będzie warstwa ścieralna nawierzchni. Prace powadzone będą połową jezdni, z ruchem wahadłowym, sterowanym ręczne. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 50km/godz. Frezowanie potrwa jeden dzień. Układanie nowej warstwy ścieralnej przewidziane jest na przyszły tydzień, wtorek i środę.

W piątek 8 września, od rana frezowany będzie 300 metrowy odcinek warstwy ścieralnej w Chabówce ( odcinek dwupasowy ). Prace prowadzone na jezdni prawej dk 47, kierunek Zakopane. W miarę postępu prac wprowadzone zostaną zawężenia prawego lub lewego pasa ruchu. Ograniczenie prędkości do 50km/h. Jeden pas ruchu będzie cały czas przejezdny. Prace zakończą się przed szczytem komunikacyjnym. Układanie nowej nawierzchni przewidywane jest w przyszłym tygodniu, w czwartek.

Powodem wymiany warstwy ścieralnej jest brak odpowiedniej szorstkości. Ze względów bezpieczeństwa musi ona zostać wymieniona.

Termin prac polegających na układaniu nowej nawierzchni może się zmienić, jeżeli będą opady deszczu.

Źródło: GDDKiA w Krakowie

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »