Informacje

Kasinianie - Zagórzanie nad Morzem Czarnym (zdjęcia)

Data: 12 września 2017, Wtorek / Ilość wyświetleń: 794

Zespół Kasinianie – Zagórzanie wystąpił na scenie warneńskiego Centrum Festiwalowo -Kongresowego podczas 23. Balkan Folk Festival.

- Najważniejszym punktem pobytu w słonecznej Bułgarii był festiwalowy występ - wrażeniami z pobytu na Bałkanach dzielą się członkowie zespołu. - Nie zabrakło jednak czasu na integrację z innymi europejskimi zespołami zaproszonymi na Balkan Fest, a także plażowanie i kąpiele w ciepłym Morzu Czarnym. Nie mogliśmy nie odwiedzić Muzeum naszego króla Władysława Warneńczyka, który zginął na polach Warny w 1444, próbując stawić opór ekspansji osmańskiej wojsk sułtana Murada II.

Wyjazd zespołu „Kasinianie – Zagórzanie” na festiwal do Bułgarii możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Elżbieta Ciężadlik / materiały prasowe zespołu

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »