Informacje

Udany ranking dla Romera

Data: 12 września 2017, Wtorek / Ilość wyświetleń: 2034

Na stronie liceapolskie.pl ukazał się kolejny ranking liceów polskich. Kolejny raz Liceum Ogólnokształcące im. E. Romera w Rabce-Zdroju uplasowało się na 5 miejscu w Polsce uwzględniający EWD (Edukacyjna Wartość Dodana).

W rankingu tym uwzględnia się przyrost wiedzy uczniów z matematyki i języka polskiego, porównując wiedzę po gimnazjum z wiedzą na koniec liceum (lata 2014-2016), szkoła uzyskała +12,5 (EWD/PKT) najlepszy wynik w województwie.

W Ranking LP.pl (liceapolskie.pl), który opiera się na przetworzonych wynikach z: 1. matury z 3 przedmiotów (poz. roz.), 2. matury z języka angielskiego (p. roz.), 3. matury z matematyki i języka polskiego (poz. podst.), 4. EWD z matematyki i języka polskiego Romer uplasował się na 159 miejscu w Polsce i 13 w województwie małopolskim. Jest to także najlepszy wynik w powiecie nowotarskim.

Źródło: materiały prasowe, oprac. (mr)

Komentarze

ninika
15.09.2017 19:49

Czyto błąd czy wersja dla leniwych tzn takich, którzy czytają tylko nagłówki?

goral
14.09.2017 20:55

Brawo Powiat ! niech burmistrzyni uczy śię od lepszych

Derko
14.09.2017 17:43

Dlaczego w nagłówku jest napisane o 5 miejscu w Polsce, a dalej o 159? Niedopatrzenie czy wprowadzanie w błąd?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »