Informacje

Neo-Nówka już wkrótce w Rabce-Zdroju (konkurs rozstrzygnięty)

Data: 13 września 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 767

W niedzielę 24 września o godz. 16.00 w Amfiteatrze w Rabce-Zdroju wystąpi znany i lubiany kabaret Neo-Nówka ze swoim najnowszym programem pt. „Kazik sam w domu”.

Dla naszych czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia na ten występ. Żeby je zdobyć należy wysłać e-mail na adres kontakt@gorce24.pl w temacie wiadomości wpisując „Kabaret Neo-Nówka”. Proszę nie zapomnieć podać imię i telefon kontaktowy. Kto pierwszy – ten lepszy. Zwycięzców poinformujemy o wygranej i o sposobie odbioru zaproszeń.

Kto nie zdąży na występ w Rabce-Zdroju może jeszcze tego samego dnia zobaczyć Neo-Nówkę w Nowym Targu. O godz. 20.00 kabaret wystąpi w hali widowiskowo-sportowej Arena przy ulicy Wojska Polskiego 9.

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu". Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy.

Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Czas trwania programu to około 120 minut.

Oprac. (mr)

Komentarze

Obserwator
13.09.2017 17:00

I znowu odwołacie dzień przed występem???

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »