Informacje

Nie stanęli na podium, ale ważny jest udział i zdobyte doświadczenie (zdjęcia)

Data: 13 września 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 1386

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ponicach reprezentowali gminę Rabka-Zdrój na Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP, które rozegrano w Czarnym Dunajcu.

Druhowie z Ponic nie zajęli wysokich lokat, bo konkurencja była silna, ale dali z siebie wszystko. Jak podkreśla Jacek Klinowski, prezes zarządu OSP w gminie Rabka-Zdrój, był to pierwszy start tutejszych strażaków na zawodach tej rangi, a i konkurencja była bardzo mocna. Nabrali za to doświadczenia, które z pewnością będzie procentować w przyszłości.

Ostatecznie druhowie z Ponic zajęli 12. miejsce. Wygrali strażacy ze Starego Bystrego, przed Koniówką i Krempachami.

Oprac. (mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

elew
13.09.2017 18:17

Gratulacje dla druhów z Ponic.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »