Informacje

Szlachetna Paczka po kilku latach przerwy wraca do Mszany Dolnej i okolic

Data: 13 września 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 647

- Zapraszamy do współpracy i działania. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem, chcesz poznać niesamowitych ludzi, LUBISZ POMAGAĆ innym i chcesz zmieniać świat na lepsze, to wejdź na www.superw.pl i dokonaj rejestracji - apeluje za pośrednictwem Gorce24.pl Agnieszka Przetacznik, Koordynator Regionalny Szlachetnej Paczki w Małopolsce.

- Czekamy na Ciebie! Zapewniamy niezapomniane emocje i piękne chwile spędzone ze wspaniałymi ludźmi. Dla Ciebie to poświęcenie tylko kilku minut swojego wolnego czasu - dla potrzebującej rodziny to wsparcie zmieniające całe życie -dodaje.

Oprac. (mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »