• Poniedziałek, 24 września 2018
  • Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Informacje

Pożar w pustostanie przy ulicy Słonecznej (zdjęcia)

Data: 7 października 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 3527

RABKA-ZDRÓJ: Dym pojawił się rano w opuszczonym budynku byłego sanatorium "Słoneczny gród". Na miejsce przyjechało siedem zastępów straży pożarnej.

Okazało się, że w niezamieszkałym budynku ktoś prawdopodobnie zapali ognisko z liści od którego zajęły się porzucone materace. Strażacy szybko uporali się z ogniem. Na miejscu nikogo nie było, ale to miejsce, w którym często przebywają menele, zaglądają tu też bezdomni.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

rabianja
08.10.2017 12:22

Takich zrujnowanych pustostanów, które są miejscem rożnych "imprez" jest w Rabce wiele. Ale Zarząd Zdroju nie robi nic wdla likwidacji tego problemu. Zamiast dolewać pieniędzy do studni (czytaj "szpital"), należałoby przeznaczyć te pieniądze na wyrugowanie bezczynnych "właścicieli" ruin ( np.: "Pegaz" ul. Norwida, dawny budynek Rady przy ul. Orkana, willa św. Antoni na ul. Nowy Świat, Pawilon d. IGiChP przy ul. Polnej itd .....). Tylko, że tu trzeba zakasać rękawy i zabrać się do realnej roboty a nie lansować się podpisywaniem porozumień i apeli. Rabian

emeryt
07.10.2017 18:54

redaktorku zakichany sam jesteś menel ...

tutejszy
07.10.2017 11:39

Pociągnąć do odpowiedzialności właściciela ruiny.

Zenek
07.10.2017 10:24

Tyle majątku publicznego się marnuje. Kiedy ktoś wreszcie zacznie za to odpowiadać?! Sprzedać ludziom na mieszkania nie łaska, bo za tanio, lepiej wszystko doprowadzić do ruiny i zrównać z ziemią. :/

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »