• Poniedziałek, 24 września 2018
  • Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Informacje

Premier na budowie zakopianki (zdjęcia)

Data: 9 października 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 3280

Premier rządu Beata Szydło po raz pierwszy odwiedziła budowę drogi ekspresowej Lubień - Rabka-Zdrój. W Naprawie przyglądała się postępom w drążeniu tunelu od Luboniem Małym. Szefowa rządu była zadowolona, że inwestycja przebiega bez przeszkód i wyraziła nadzieję, że już niedługo będzie można się cieszyć dobrą drogą do Zakopanego. Datę zakończenia budowy podał Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk.

- Na Sylwestra 2020 roku pojedziemy już nowo wybudowaną zakopianką - poinformował szef resortu budownictwa.

Minister poinformował też, że dziś rozpoczynają się prace przy drążeniu tunelu od strony Skomielnej Białej. Będą prowadzone przez całą zimę.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Pastor
09.10.2017 21:14

A co z odcinkiem Rdzawka- Nowy Targ? Pewnie tak 2045 to wersja optymistyczna!

Mr X
09.10.2017 15:09

Śmieszy mnie to, że wypowiadają się ludzie władzy o czymś, o czym pojęcia nie mają. Śmieszy mnie to, że jak premier przyjeżdża to wszyscy koło niej gonią żeby się pokazać. A co będzie, gdy na sylwestra 2020 jednak nie pojedziemy nową zakopianką? Nie chodzi mi o PiS ale o każdych rządzących. Zawsze jest to samo.

zez em
09.10.2017 14:50

Światowo się robi, ale jednak tak grzybnych terenów będzie żal.....

podatnik
09.10.2017 14:39

Jakie sa koszty takiej wycieczki z Warwsiówki???Ilu było wolno słuchaczy???Włosi pod nosem się śmieją,ze w Polsce byle powód jest dobry by pokazać się w ciemnogrodzie...Kto następny w odwiedziny,Sejm i Senat?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »