• Poniedziałek, 24 września 2018
  • Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Informacje

Remont dworca PKP w Mszanie Dolnej

Data: 11 października 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 1823

PKP SA ogłosiły przetarg na remont dworca w Mszanie Dolnej w województwie małopolskim. Prace mają zostać przeprowadzone w ciągu trzech miesięcy od przekazania placu budowy.

Dworzec w Mszanie Dolnej przejdzie remont. Miejscowość znajduje się w województwie małopolskim przy linii nr 104 Chabówka – Nowy Sącz. Obecnie obsługują ją wyłącznie pociągi turystyczne.

Zakres prac w szczególności obejmuje przemurowanie kominów ponad dachem, czyszczenie i konserwacja pokrycia dachowego z blachy, wymianę rynien i rur spustowych, a także okiennej drewnianej skrzynkowej na nowe okna z profilu PCV i stolarki drzwiowej zewnętrznej na aluminiową szkloną. Przewidziano też remont elewacji, w tym demontaż okładziny z płyt eternitowych. prace obejmą też malowanie klatki schodowej i wymianę nawierzchni chodników i placów wokół budynku.

Jedynym kryterium wyboru jest cena. Na realizację zamówienia przeznaczono trzy miesiące od momentu przekazania placu budowy.

Źródło:www.transport-publiczny.pl, TV28.pl

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »