• Środa, 16 stycznia 2019
  • Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Informacje

Wszystkich Świętych w Rabce-Zdroju (zdjęcia)

Data: 1 listopada 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 2435

Jak co roku, 1 listopada rabczańskie cmentarze przy ul. Orkana i na Zaborni zapełniły się wiernymi, którzy zgodnie z tradycją przyszli pomodlić się na grobach bliskich i znajomych.

Najtłoczniej na cmentarzach było w okolicach mszy świętych. Pogoda nie była najgorsza. Choć wiało i było chłodno, to jednak nie padał deszcz.

Na obu cmentarzach prowadzona była dziś kwesta na renowację grobów żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny, które znajdują się na cmentarzu parafialnym przy ul. Orkana. Jej organizatorem było Gniazdo Integracji Lokalnej w Rabce-Zdroju. Wśród kwestujących był m.in. poseł Edward Siarka.

(mr)

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »