• Sobota, 23 marca 2019
  • Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Informacje

Genialny koncert Roberta Kasprzyckiego. Wielka owacja publiczności (zdjęcia)

Data: 4 listopada 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 2644

RABKA-ZDRÓJ: Ze słowami zachwytu na ustach wychodzili widzowie z koncertu Roberta Kasprzyckiego, który w sobotę wieczorem odbył się w sali teatru lalek "Rabcio" z okazji promocji piątej edycji "Zeszytów Rabczańskich". Koncert wzbudził powszechny zachwyt, a uwieńczyła go gorąca owacja publiczności.

Pewnie większość w duchu przyzna, że wybierając się na wieczorny koncert zorganizowany przez Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec liczyło, że posłucha na żywo przeboju "Niebo do wynajęcia" i kilku mniej lub bardziej ciekawych piosenek poetyckich z akompaniamentem gitary. Ale kto tak myślał, ten szczerze się "zawiódł". Robert Kasprzycki okazał się prawdziwym kulturalnym szołmenem. Szybko złapał kontakt z publicznością, która natychmiast go polubiła i "kupiła". Każdej piosence towarzyszyła rozmowa z widzami, żart słowny lub muzyczny, anegdota, ciekawa historia - wszystko z inteligentnymi puentami i humorem. Kasprzycki, jak się okazało, to nie tylko twórca poezji śpiewanej, ale też znakomity kabareciarz i standuper. Wszystko to było oczywiście przeplatane nastrojowymi utworami z jego płyt, piosenkami dla których zarezerwowane jest określenie "piękne". To jeden z tych artystów, w którego piosenkach o coś chodzi.

Doceniła to rabczańska publiczność, która z każdą kolejną piosenką klaskała coraz głośniej, a na koniec zgotowała Robertowi Kasprzyckiemu i akompaniującym mu gitarzystom gorącą owację wywołując ich na bis.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

meloman
05.11.2017 11:32
IP: 91.231.23.13

zgadzam sie - było świetnie!

Kasprzycki Fan
04.11.2017 23:18
IP: 81.219.63.79

Wielkie słowa uznania dla Stowarzyszenia za wybór muzycznej gwiazdy dla uświetnienia tak ważnego wydarzenia. Szkoda, że znakomity koncert zepsuło fatalne nagłośnienie muzyków towarzyszących artyście, sprawiające, że on sam był mało słyszalny, co przecież w tym gatunku muzycznym jest kluczową sprawą.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »