• Poniedziałek, 15 października 2018
  • Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

Informacje

Rabka-Zdrój wybrała firmy do odśnieżania miasta i wsi

Data: 23 listopada 2017, Czwartek / Ilość wyświetleń: 3424

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął przetarg na kompleksowe zimowe utrzymanie chodników oraz ciągów pieszych na terenie miasta Rabka-Zdrój oraz zimowe utrzymanie przejezdności na terenie Sołectw Chabówka, Ponice i Rdzawka w sezonie zimowym 2017-2018.

I tak, w Rabce-Zdroju usługi te świadczyć będzie firma Kośmider, na Słonem - firma usługowa Stanisław Wójciak; drogi w Zarytem, Chabówce i Ponicach oraz ulice Bystra, Gilówka, Kapicówka i Garncarska w Rabce-Zdroju odśnieży firma JURTEX Teresa Paternoga, a w Rdzawce - firma Rapacz.

Źródło: UM Rabka-Zdrój

Komentarze

pozdr
28.11.2017 06:25

@emeryt Kapicówka, to boczna droga Gilówki

emeryt
24.11.2017 17:29

gdzie w Rabce jest ulica Kapicówka bo pierwszy raz słyszę o takiej ?

po staremu hahahahahha
24.11.2017 17:26

po staremu hahahhahahah

nie solidna firma
24.11.2017 08:52

Nic się w tej dziedzinie nie zmieniło dalej ...[Fragment usunięty - naruszenie Regulaminu]... będziemy brodzić w błocie pośniegowym zmieszanym z solą i będzie tłumaczenie że się nic nie da zrobić. czas na zmianę tej firmy ponieważ Kośmider zajmuje się wszystkim i nic solidnie nie jest zrobione przez tą firmę.

po górach dolinach...
24.11.2017 08:28

na Słonem tylko Polocek! Innej obcji nie ma!Facet wie co robi i robi to dobrze!

Bunia
24.11.2017 07:06

Byle nie było tak jak w tamtym roku dzieci w Zarytem chodzily do szkoły po nieodsniezonym chodniku o 8.00 rano chodnik byl wiele razy o tej porze nieodsniezony ..porażka

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »