• Poniedziałek, 10 grudnia 2018
  • Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

Informacje

Wiercą tunel

Data: 22 grudnia 2017, Piątek / Ilość wyświetleń: 3818

Z dwóch stron Lubonia Małego wiercone są tunele, którymi poprowadzi za jakiś czas nowa droga ekspresowa z Krakowa do Zakopanego.

Tunel od strony Krakowa jest już głęboki. To od tamtej strony zaczęło się wiercenie w górze. Prace przy tunelu od strony Skomielnej Białej dopiero się zaczynją, bo tu prace ruszyły jesienią.

(mr), zdjęcia dzięki uprzejmości portalu www.skomielna.info

Galeria zdjęć

Komentarze

myślący
24.12.2017 15:09
IP: 37.47.99.105

Myślę, że na tak skomplikowaną inwestycję drogową w Polsce, nie wiem czy nie na najbardziej skomplikowaną (najdłuższy tunel, estakady itp.), wszystkie politechniki z kraju powinny wysyłać przyszłych inżynierów drogownictwa na praktyki. Zadania z belek sobie policzą w wolnym czasie, a na tej budowie nauczą się prawdziwego rzemiosła.

sceptyk
24.12.2017 00:33
IP: 83.4.112.80

przecież od południa jeszcze postępu nie ma żadnego, to co widać na zdjęciach to nadal prace przygotowawcze

kierowca z N.Targu
23.12.2017 15:46
IP: 83.2.129.16

Na www.skomielna.info pisze Budowa tunelu w Naprawie. A nie powinno być w Skomielnej Białej ? No chyba że ten początek to faktycznie już Naprawa ?

Nerwowy
23.12.2017 06:57
IP: 185.174.114.239

Tak? A czym to wiercą nagrzewnica i przedłużka na bębnie? Kolejna machloja dziennikarska aby tylko dotarło do „władzy” w WArszawie że „coś się dzieje” nawet szyny ze ściany nie ściągnęli aby było bardziej wiarygodne, jak ktoś jest spostrzegawczy to zobaczy że to jest „dopiero dostawiona „obudowa” z której to dopiero za jakiś (nieokreślony) czas zaczną kopać????????????

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »