• Wtorek, 16 października 2018
  • Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

Informacje

Słabszy wynik rabczańskich liceów w ogólnopolskim rankingu

Data: 11 stycznia 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1313

II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju znalazło się na 467 miejscu w Polsce w rankingu liceów miesięcznika "Perspektywy".

Dało to "Tischnerowi" drugie miejsce w powiecie nowotarskim, po I LO im. Seweryna Goszczyńskiego (354 miejsce), a trzecie na Podhalu, po Regionalnym LO im. Wł. hr Zamoyskiego w Zakopanem (373 miejsce).

W porównaniu z ubiegłym rokiem II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera zanotowało spadek z 412, a w porównaniu z 2016 - z 362 miejsca. Jeszcze wcześniej, bo w 2015 "Tischner" był w rankingu 280.

To jedyna rabczańska szkoła umieszczona w rankingu. Liceum Romera znalazło się poza pierwszą 500, choć w 2017 było na 434 miejscu.

(mr)

Komentarze

mj
15.01.2018 12:10

Co ma zdjęcie do treści artykułu, panie Redaktorku...?

Jak można jednak coś przedstawić negatywnie
11.01.2018 16:39

Bardzo ładne zdjęcie Tischnera - bo chyba o nim jest głównie ta informacja "Wielce Szanowny Miłośniku Liceum Tischnera" redaktorze

Waldi
11.01.2018 15:51

No coz bez przewietrzania kadry zarzadzajacej nie moze byc mowy o sukcesach.Trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny niepokonanym

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »