• Wtorek, 16 października 2018
  • Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

Informacje

Głosuj na Bożenę Sularz i Dorotę Majerczyk

Data: 12 stycznia 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 2535

Dwie rabczanki mogą wygrać plebiscyt "Gazety Krakowskiej" pod tytułem "Osobowość Roku".

W kategorii Kultura kandydatem do zwycięstwa w etapie powiatowym jest Dorota Majerczyk, założycielka dziecięcego zespołu regionalnego „Majeranki”. Można na nią głosować wysyłając SMS pod nr 72355 o treści OK.100. Koszt : 2,46 zł z VAT.

Kandydatem w kategorii Działalność społeczna i charytatywna nominowana jest Bożena Sularz, wiceprzewodnicząca zarządu Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce-Zdroju. SMS pod nr 72355 o treści OD.120.

Głosujmy na naszych! SMS-y można wysyłać do 2 lutego.

(mr)

Komentarze

Do Mszanianka
14.01.2018 20:21

Może dlatego że to inny powiat i gdzie indziej jest informacja o nominacji....

mszanianka
13.01.2018 15:21

Z Mszany też są dwie nominowane Panie - czemu o nich nie piszecie? One nie są "nasze"?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »