• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Klaudia z medalami

Data: 13 lutego 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 726

W dniach 10 i 11 luty odbyły się zawody w Ptaszkowej zawody w biegach narciarskich, w których z sukcesami wzięła udział Klaudia Kołodziej z Łętowego, zawodniczka LKS Witów-ski Mszana Górna

Pierwszego dnia odbyły się starty stylem klasycznym na 5 km. Klaudia zajęła drugie miejsce przegrywając tylko z Klaudią Pytel o 0.02 s. Trzecie miejsce wywalczyła Weronika Kaleta. Kolejnego dnia odbył się start stylem łyżwowym na 10 km. Pierwsze miejsce zajęła Klaudia Kołodziej wygrywając z drugą Weroniką Kaletą o 0.9 s., a na trzecim miejscu znalazła się Natalia Bury.

- Trasa w Ptaszkowej jest bardzo wymagająca. Chociaż liczy ona tylko 2,5 km to znajdują się na niej długie podbiegi i strome zjazdy. Zawody zaliczam do udanych - podsumowuje zawodniczka.

Oprac. (mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »