• Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Wiadomości
Data: 13 lutego 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1655

Klaudia z medalami

W dniach 10 i 11 luty odbyły się zawody w Ptaszkowej zawody w biegach narciarskich, w których z sukcesami wzięła udział Klaudia Kołodziej z Łętowego, zawodniczka LKS Witów-ski Mszana Górna

Pierwszego dnia odbyły się starty stylem klasycznym na 5 km. Klaudia zajęła drugie miejsce przegrywając tylko z Klaudią Pytel o 0.02 s. Trzecie miejsce wywalczyła Weronika Kaleta. Kolejnego dnia odbył się start stylem łyżwowym na 10 km. Pierwsze miejsce zajęła Klaudia Kołodziej wygrywając z drugą Weroniką Kaletą o 0.9 s., a na trzecim miejscu znalazła się Natalia Bury.

- Trasa w Ptaszkowej jest bardzo wymagająca. Chociaż liczy ona tylko 2,5 km to znajdują się na niej długie podbiegi i strome zjazdy. Zawody zaliczam do udanych - podsumowuje zawodniczka.