• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Uczniowie z ZSTI pomagają chorym dzieciom

Data: 13 lutego 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1005

Uczniowie klasy 1 TB z ZSTI w Mszanie Dolnej przygotowali kartki walentynkowe i we współpracy ze Stowarzyszeniem KOLIBER wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi.

Uczniowie klasy 1 TB pod kierunkiem wychowawczyni Iwony Rusnak i Elżbiety Sowy przygotowali około 50 ręcznie wykonanych kartek walentynkowych z życzeniami na kiermasz, z którego dochód ma być przeznaczony na wsparcie finansowe chorych dzieci. Stowarzyszenie KOLIBER ma na celu pomoc dzieciom leczonym z powodu chorób nowotworowych, a także pomoc finansową i rzeczową dla oddziałów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Krakowie, w których leczone są dzieci z chorobami nowotworowymi.

Przyszli budowlańcy planują odwiedziny dzieci na oddziale onkologicznym w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, a także udział w innych imprezach charytatywnych w celu propagowania idei stowarzyszenia i zbierania funduszy. Z niecierpliwością czekają także na wizytę prezes Stowarzyszenia Danuty Gilarskiej w ZSTI.

Źródło: ZSTI Mszana Dolna

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »