• Sobota, 23 marca 2019
  • Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Informacje

Wyróżnienie dla stacji narciarskiej w Chabówce

Data: 12 marca 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1731

Stacja narciarska "U Żura" otrzymała specjalne wyróżnienie dla stacji najlepiej dbającej o bezpieczeństwo na stoku w plebiscycie "Najlepsza stacja narciarska Małopolski”.

Już po raz piętnasty ogłoszono laureatów plebiscytu. Uroczyste podsumowanie plebiscytu odbyło się na stacji narciarskiej Rusin-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej. Stacja z Chabówki była jedyną z naszego regionu, która znalazła się wśród jego laureatów. Konkurs był organizowany już po raz kolejny przez Województwo Małopolskie i Gazetę Krakowską przy współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną i Radiem Kraków. Patronat nad konkursem objął marszałek Jacek Krupa.

(mr) / Fot. Michał Adamowski

Komentarze

am
14.03.2018 12:29
IP: 46.170.253.1

GRATULACJE

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »