• Środa, 20 marca 2019
  • Imieniny: Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Informacje

Ogień w stodole (zdjęcia)

Data: 14 marca 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 2176

W Skawie, powyżej cmentarza, wybuchł pożar. Ogień pojawił się w pomieszczeniach gospodarczych. Dym widoczny był z daleka.

W akcji gaśniczej wzięli udział strażacy z JRG w Rabce-Zdroju, licznie stawili się też okoliczni strażacy-ochotnicy. Pożar udało się ugasić.

(mr)

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »