Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza

RABKA-ZDRÓJ: Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku już po raz 16. inauguruje swoją działalność. Zainteresowanych przynależnością do stowarzyszenia informujemy, że zapisy na nowy rok akademicki 2021/2022 będą przyjmowane od 22 do 28 września, w poniedziałki, środy i piątki w godz. 11-13 w siedzibie RUTW, ul. Orkana 47 /willa „Warszawianka”/.

W ofercie programowej RUTW są m.in. wykłady o różnorodnej tematyce, lektorat języka angielskiego, warsztaty muzyczne /chór/ i plastyczne, zajęcia sportowe: gimnastyka z elementami jogi, gimnastyka z elementami tańca, aerobik w wodzie, nordic walking, brydż, wycieczki krajoznawcze i kulturoznawcze, wyjazdy rekreacyjne, spotkania integracyjne.

Do Stowarzyszenia może należeć każdy, kto ukończył 50.r.ż, akceptuje cele statutowe i opłaci składkę w wysokości 100 zł na cały rok akademicki + 6 zł na Federację UTW, jest mieszkańcem Rabki-Zdroju lub powiatu nowotarskiego.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2021/2022 odbędzie się 28 września 2021r. /wtorek/o godz. 16.15 w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Rabce – Zdroju, ul. Parkowa 2.

RUTW to miejsce na pogodną, ciekawą i aktywną jesień życia. Zapraszamy.

Zarząd RUTW