Panna z Kasinki Małej w finale Miss Polonia Podhala

Region Zagórza ma swoją reprezentantkę w konkursie Miss Polonia Podhala 2013, który odbędzie się 23 marca o godz. 20.00 w sali balowej restauracji Steskal w Nowym Targu. To Sylwia Gorczyca z Kasinki Małej. Najpiękniejszą pannę wybiorą oczywiście członkowie jury, ale na stronie www.parafashion.pl można głosować na Miss Internautów.

Sylwia ma 19 lat, a jej wymiary to - wzrost: 172 cm, biust: 80, talia: 62, biodra: 88. Hobby: malarstwo, moda, taniec, siatkówka.

Na podstawie castingów organizowanych jak co roku przez PARA Fashion – Biuro Miss Polonia w Małopolsce oraz zgłoszeń mailowych wybrana została grupa 15 finalistek. Wśród zakwalifikowanych przeważają 18 i 19-latki, które reprezentują m.in. takie miejscowości jak Zakopane, Nowy Targ, Zaskale, Małe Ciche, Czarny Dunajec, Chochołów, Sidzina, Ostrowsko, Kasinka Mała, Zembrzyce, Dachówka i Naprawa. Postanowiły spróbować swych sił w konkursie, bo chcą osiągnąć sukces, zmienić swoje życie lub po prostu poznać nowych ludzi. Kandydatki powalczą o tytuły: Miss Polonia Podhala 2013, I i II vice Miss Polonia Podhala 2013, Miss Polonia Podhala Publiczności 2013 oraz Miss Polonia Podhala Internetu 2013.

Już teraz można zobaczyć wszystkie finalistki na stronie www.parafashion.pl i oddać swój głos na Miss Polonia Podhala Internetu 2013. Zwyciężczyni plebiscytu uzyska awans do wojewódzkiego etapu konkursu – Miss Polonia Małopolski 2013.

Finalistki Miss Polonia Podhala 2013 - zgodnie z numerami startowymi:

1. Katarzyna Kruszecka z Wadowic,
2. Aleksandra Typek z Chochołowa,
3. Klaudia Drobna z Sidzina,
4. Anna Jończyk z Jachówki,
5. Patrycja Gruszka z Czarnego Dunajca,
6. Klaudia Karpiel z Naprawy,
7. Ewelina Łojas z Zakopanego,
8. Kaja Wróbel z Nowego Targu,
9. Natalia Orlińska z Ostrowska,
10. Agnieszka Różycka z Nowego Targu
11. Justyna Stołowska z Nowego Targu,
12. Maria Żeglin z Małego Cichego,
13. Angelika Grzęda z Zaskala,
14. Sylwia Gorczyca z Kasinki Małej,
15. Joanna Janus z Zembrzyc.

Źródło: materiały prasowe organizatorów