NOWA PIZZERIA POD MŁYNEM W RABCE-ZDROJU - GRATKA DLA SMAKOSZY (materiał sponsorowany)

W Rabce-Zdroju swoje podwoje otwarła niepowtarzalna pizzeria „Pod Młynem”. To znakomita okazja dla wszystkich smakoszy spróbowania klasycznej, włoskiej pizzy! Pizza przygotowywana jest w piecu opalanym drewnem i według tradycyjnej, włoskiej receptury na ciasto.

Warto wspomnieć, że pizza jest dostępna w jednym, stałym rozmiarze. Każde ciasto ma średnicę około 30 centymetrów. Dzięki temu, każde danie będzie idealnie wypieczone i smaczne! Zgodnie z włoskimi tradycjami do pizzy nie podaje się ketchupu i sosu czosnkowego.

PIZZA NA DOWÓZ

„Pod Młynem” to unikatowy koncept podawania jedzenia z kontenera. Na tarasie widokowym u góry kontenera znajduje się kilka stolików do siedzenia. Co ważne, pizzę można także zamówić z dostawą do domu! Te osoby, które preferują inne dania, będą mogły zamówić również pyszne włoskie pasty i kanapki z pieca.

PIZZERIA W KLASYCZNYM STYLU

„Pod Młynem” to niezwykłe miejsce, w której możesz zasmakować prawdziwej włoskiej kuchni – poczuć nie tylko jej smak i zapach, ale też unikalną atmosferę, nieodłącznie związaną z tradycyjnymi metodami przygotowania pizzy.

Pizzeria znajduje się na ulicy Podhalańskiej 2. Trzeba wjechać na parking sklepu Intermarche i na samym jego końcu szukać zielonego kontenera, znajdującego się na terenie Rabkolandu, jednak z osobnym wejściem bez konieczności kupowania biletu wstępu na teren parku. Czynne codziennie (oprócz poniedziałków) od 12 do 21.

Strona internetowa pizzerii http://podmlynem.com/

>>>Komentowanie zablokowane<<<