• Gorczański Portal Informacyjny
  • Piątek, 19 kwietnia 2024
  • Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

Zniose węgiel, ułoże drewno, itp.

Środa, 6 marca 2024

Chętnie pomogę na terenie Rabki w pracy przy zniesieniu węgla, ułożenia drewna, prac ogrodowych.

Animator/Animatorka lub Przewodnika wycieczek

Poszukujemy osoby do oprowadzania grup zorganizowanych/wycieczek wg. naszego scenariusza (przedstawianie dzieciom historii, legend, anegdot i wydarzeń, związanych z naszym parkiem).
praca@ra...

Przyjmę do pracy kelnerki w Karczmie w Zakopanem

Przyjmę do pracy kelnerki w Karczmie w Zakopanem.
Obowiązki: przyjmowanie zamówień, doradzanie gościom w wyborze potraw, utrzymywanie w porządku miejsca pracy, przestrzeganie norm sanita...

Przyjmę pracownika budowlanego

Niedziela, 3 marca 2024

Witam przyjmę pomocnika praca głównie przy tynkach i wykańczaniu wnętrz więcej info pod nr 793057767

Wykonywanie bram i ogrodzeń.

Sobota, 2 marca 2024

Firma z wieloletnim doświadczeniem.
Kontakt telefoniczny 793 674 080

VALVEX S.A. SPECJALISTA/KA DS. ZAOPATRZENIA

Czwartek, 29 lutego 2024

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko ...

Fizjoterapeta

Środa, 28 lutego 2024

Zapraszamy do zespołu

Magazynier/ kierowca

Wtorek, 27 lutego 2024

Praca w Rabce. Branża meblowa.
Przyjmowanie dostaw, gospodarka magazynowa, wywóz towaru. Praca urozmaicona na miejscu i w terenie.
Stała praca, umowa.
4300 brutto na start.

Monter mebli

Zatrudnimy stolarza meblowego - montażystę.
Wymagane prawo jazdy kat B.
Umowa, etat, 4300 brutto na start.
Praca w Rabce

Fizjoterapeta - Terapeuta SI

Niepubliczna Poradnia Literkowo w Mszanie Dolnej zaprasza do swojego zespołu fizjoterapeutę. Praca z dziećmi, możliwość poszerzenia o terapię SI. Zapraszamy do zespołu.

Kategorie