• Wtorek, 19 listopada 2019
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei

Zaproszenia

Turniej Charytatywny z okazji Dnia Niepodległości

Data: 10 listopada 2019, Niedziela / Ilość wyświetleń: 123

10 listopada o godzinie 12 na stadionie piłkarskim im. Justyny Kowalczyk w Kasinie Wielkiej rozpocznie się turniej piłkarski z okazji Dnia Niepodległości. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka charytatywna, z której środki zostaną przeznaczone na rehabilitację 2- letniego Grzegorza Wadyla.

W programie m.in. kiermasz świąteczny, kiermasz ciast, wędlin i serów, loteria fantowa, konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji, które odbędą się przy OSP Kasina Wielka. Wieczorem, o godzinie 20:00 organizatorzy zapraszają na imprezę taneczną oraz występ zespołu „Nieznani”.

Grześ Wadyl urodził się 3 listopada 2017 roku w 27 tygodniu ciąży z wagą 800 gramów. W związku z wcześniactwem borykał się z szeregiem problemów m.in. dysplazja oskrzelowo-płucną, retinopatią wcześniaczą. Różne czynniki związane z wcześniejszym urodzeniem nie pozostały obojętne dla obecnego stanu zdrowia Grzesia. Chłopiec wymaga długoletniej rehabilitacji , na którą składają się intensywne ćwiczenia, terapia logopedyczna, zajęcia SI oraz zajęcia ogólnorozwojowe, które nie są finansowane przez NFZ. Niestety jej koszt przekracza finansowe możliwości rodziców Grzesia. Z tego względu zwracają się oni z gorącym apelem o wsparcie do wszystkich, którzy są gotowi pomóc.
Organizatorzy przewidzieli limit 8 drużyn. Wpisowe 200 zł od drużyny.

Materiały inf. organizatorów